اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

درمان بیماری های مجاری ادراری با عسل

امروزه طیف وسیعی از درمانهای جدید برای بیماری های کلیوی و مجاری ادراری وجود دارد. با این وجود مصرف فرآورده های زنبور عسل به خاطر دارا بودن خواص ضد التهابی تحریک سهمی منی و سازش دهندگی می تواند درمان برجسته و موثری باشد به خصوص اگر بیماری طول کشیده یا به صورت مزمن درآمده باشد. همچنین این فرآورده‌ها را می‌توان به شکل کارامد برای پیشگیری اولیه یا ثانویه بیماری‌های مجاری ادراری استفاده کرد.

درمان بیماری های مجاری ادراری با عسل

استفاده از زهر زنبور در بیماری‌های مجاری ادراری هنوز مورد بحث است چون این ماده قادر به افزایش تراوایی جدال یافته‌است ممکن است باعث ایجاد خون ادراری به صورت میکروسکوپی و غیر قابل دید با چشم معمولی شود. این ماده ممکن است به علت افزایش گردش خون در ناحیه آسیب دیده به دلیل فراگیر شدن فرآیند انتخابی منجر گردد. استفاده از زهر زنبور تقریبا در همه موارد بیماری های التهابی ادراری توصیه می‌شود زیرا زهر زنبور می‌تواند در کاهش ورم پروستات و بهبود جریان خون مویرگ های آن اثرات مثبت داشته باشد.

ژل رویال درمان بیماری های مجاری ادراری

ژل رویال می تواند اثرات ضد التهابی و تحریک سیستم ایمنی ایجاد نمایند به ویژه در بهبود تونیسیته بدن موثر باشد. این همه اندکی اثر ادرارآور دارند ژل رویال معمولاً همراه با عسل مورد استفاده قرار می گیرد.

مصرف گرده گل و نان زنبور باعث تحریک سیستم ایمنی و ایجاد اثر ضد التهابی می گردد با این وجود اثر ضد التهابی آن کمتر از ژل رویال می باشد.

همچنین بخوانید: زیباسازی با عسل

درباره ی asal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *